Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülmekte olan Back To Nature; Training of Trainers on Rural Tourism Projesinin kapanış toplantısı bu gün Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Giresun Valiliği, Giresun Üniversitesi , Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü , Giresun Halk Eğitim Müdürlüğü , Giresun Ticaret Borsası, Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği temsilcileri ve ilgili STK'lar katıldı.

Toplantıda açılış konuşmasını , Giresun Ticaret Ve Sanayi Odası Genel Sekteter Yardımcısı İbrahim Atiksoy yaptı. Akabinde BackToNature Projesi ve E-öğrenme Platformunun tanıtım sunumunu gerçekleştirdi. ( www.natureproject.eu , www.natureplatform.eu ) . Giresun Üniversitesi Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulundan Yar. Doç. Hakan Akyurt katılımcılara kırsal turizm hakkında bilgi verdi. Valiliğimiz Avrupa Birliği Dış İlişkiler ve Proje Koordinasyon Merkezi personeli Ali Yılmaz Mesleki Eğitim Üzerine Avrupa Birliği Hibeleri ve Erasmus+ Programları hakkında bilgi verdi.